26 stycznia (piątek) po raz 6 zorganizujemy wydarzenie #WOŚP w Naszej szkole!

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie i Przyjaciele - 26 stycznia (piątek) po raz 6 zorganizujemy wydarzenie #WOŚP w Naszej szkole – w ramach 32. finału, pod hasłem: „W SP72 wszystko gra OK!”.
Celem naszego szkolnego wydarzenia jest integracja uczniów, zwrócenie uwagi na potrzeby drugiego człowieka oraz wsparcie Fundacji WOŚP.

W tym roku, oprócz tradycyjnej puszki, utworzyliśmy również internetową zbiórkę :)
Sumując zebrane kwoty z poprzednich lat, wspólnymi siłami zebraliśmy dla #WOŚP ponad 60 000 zł.
Tego dnia cała szkoła będzie rozśpiewana, roztańczona, a na uczniów będzie czekało wiele atrakcji. Chcemy pokazać, że „W SP72 wszystko gra OK!”

Całkowity dochód zebrany podczas imprezy, zostanie przekazany do Krakowskiego Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Czyńmy dobro wspólnymi siłami! SIEMA!

wosp