V Krakowski Dzień Samorządu Uczniowskiego

23 października 2023 przedstawiciele naszego Samorządu Uczniowskiego: Anna Wodolska, Lena Sidorowicz i Mateusz Mrowiecki uczestniczyli w Krakowskim Dniu Samorządu Uczniowskiego zorganizowanym przez Urząd Miasta Krakowa. W tym roku wydarzenie zorganizowane było w Młodzieżowym Domu Kultury „Domu Harcerza” pod hasłem „Samorządowa szybka randka”.

W pierwszej części spotkania uczniowie i opiekunowie rad uczniowskich otrzymali okazję do rozmowy, wymiany doświadczeń i wiedzy na temat pracy samorządu szkolnego.

W części drugiej uczniowie wzięli udział w „zabawie na orientację” na terenie Parku Jordana.

Dziękujemy za możliwość udziału w tym wydarzeniu i realne wspieranie samorządności szkolnej w Krakowie Młody Kraków.