ZABAWA ANDRZEJKOWA

27 listopada w naszej szkole odbyła się Zabawa Andrzejkowa dla klas IV-VIII, zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.

Zabawę rozpoczęły klasy czwarte i piąte. W rolę animatorek wcieliły się uczennice klasy 5c: Antonina Golańska oraz Aleksandra Głowacka. Oprócz przygotowanych zabaw, które wywołały wiele emocji pojawiły się również specjalne nagrody! Zabawę andrzejkową uświetniły również przeboje muzyczne, podczas których dzieci mogły pochwalić się swoimi umiejętnościami tanecznymi :)

Klasy VI-VIII również bawiły się świetnie! Nie obyło się bez wesołego grupowego tańca – Belgijki! Oprócz tanecznych zabaw uczniowie rywalizowali w zabawie „gorące krzesła”. Pojawiły się również tradycyjne wróżby andrzejkowe przygotowane przez uczennice klasy 6b: Julię Adamczyk, Sierafimę Frolovą oraz Marię Kuźmę. Uczniowie mogli dowiedzieć się, co spotka ich w najbliższym czasie i jaka czeka ich przyszłość! Tradycyjne Andrzejki to przede wszystkim dobra zabawa, której tego dnia na pewno nie zabrakło! :)