Konkurs filmowy „Pokaż, co potrafisz” dla klas VII i VIII
16 lutego 2021

Konkurs filmowy „Pokaż, co potrafisz” dla klas VII i VIII

Konkurs filmowy „Pokaż, co potrafisz”

Organizator: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 w Krakowie

Uczestnicy: W konkursie mogą wziąć udział uczennice i uczniowie klasy VII i VIII krakowskich szkół podstawowych

Opis zadania konkursowego: Uczestnicy konkursu maja za zadanie nakręcić krótki film o sobie, swoich umiejętnościach, zainteresowaniach, w czym osiągają mistrzostwo i jak to będą mogli wykorzystać w życiu zawodowym. Film nie może trwać dłużej niż 2 minuty.

Zgłoszenia będą przyjmowane drogą elektroniczną.

Nagrody: Jury wybierze 5 filmów, które zostaną poddane ocenie internautów. Zwycięzca otrzyma nagrodę o wartości 600 zł, laureat II miejsca – 500 zł, III miejsca – 400 zł. Nagrody przewidziane są także dla mentorów uczniów szkół podstawowych. Rolę mentora może pełnić uczeń krakowskiego technikum lub nauczyciel szkoły, do której uczęszcza uczeń.

Źródłem informacji na temat konkursu filmowego „Pokaż, co potrafisz” będzie strona internetowa organizatora (zakładka Konkurs „Pokaż, co potrafisz”) https://zvukmy.webwave.dev/kfilmowy

Nie przegap tych dat:
Rozpoczęcie konkursu – 11.02.2021
Termin nadsyłania prac konkursowych – 08.04.2021
Rozstrzygnięcie konkursu – 06.05.2021

Więcej informacji, regulamin, kwestionariusz zgłoszeniowy będą dostępne 11.02.2021 roku.

Poniżej link do strony konkursowej. Zainteresowane osoby, które chcą wziąć udział w konkursie proszę o kontakt e-mailowy z panią Renatą Wiewiórą

konkurs_Easy-Resize.com