Punkt Konsultacyjny dla dzieci 12-18 lat oraz ich rodziców
02 października 2020

Punkt Konsultacyjny dla dzieci 12-18 lat oraz ich rodziców

Szanowni Państwo,
Krakowskie Stowarzyszenie Terapeutów Uzależnień uruchamia w ramach projektu "Wzmacnianie więzi - przeciwdziałanie uzależnieniu" z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego oraz projektu "Dobra więź - dobry start w dorosłość" z Urzędu Miasta Krakowa, Punkt Konsultacyjny dla rodziców i dzieci w wieku 12-18 lat.
Punkt skierowany jest do rodziców, których dzieci sięgają po alkohol, narkotyki, dopalacze oraz  bardzo intensywnie korzystają z nowoczesnych technologii (internet/komputer/ gry/ tablet/komunikatory) oraz do dzieci, które przejawiają w/w zachowania. Punkt skierowany jest do mieszkańców województwa małopolskiego, z porad korzystać można w formie bezpośredniej (Punkt Konsultacyjny mieści się przy ul. Wójtowskiej 3/31, przecznica z ul.
Mazowieckiej), telefonicznej lub przez skypa.
Rejestracja do Punktu możliwa jest codziennie w godz. 8- 20, telefonicznie: 12 425 57 47 lub 505 163 623.
Jeśli nikt nie będzie odbierał telefonu, można wysłać sms lub mail poradnia@kctu.pl lub punkt@kstu.pl

Zapraszamy do kontaktu.
Szczegółowe informacje i ulotki w załączniku.

Grażyna Franczak
Koordynator Punktu Konsultacyjnego
Krakowskie Stowarzyszenie Terapeutów Uzależnień Punkt Konsultacyjny ul. Wójtowska 3/31, Kraków