Zdalne nauczanie w klasach 4-8
12 marca 2020

Zdalne nauczanie w klasach 4-8

Szanowni Państwo W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych w dniach 12-25 marca 2020 r. w naszej szkole będzie prowadzone zdalne nauczanie. Do tego celu wykorzystana zostanie platforma e-learningowa Moodle, z której uczniowi korzystają podczas zajęć informatyki. Zgodnie z zaleceniem Ministra Edukacji Narodowej przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie powinna oznaczać dni wolnych od nauki, dlatego uczniowie są zobowiązani do codziennego przeglądania i realizowania materiału udostępnionego przez nauczycieli. Wykaz przedmiotów, z których realizowane będzie zdalne nauczanie znajduje się na stronie internetowej szkoły, w zakładce E-learning i będzie na bieżąco aktualizowany. Dostęp do platformy odbywa się przez stronę https://moodle.sp72krakow.pl. Uczniowie posiadają dane do logowania, otrzymane od nauczyciela informatyki na początku roku szkolnego. W razie gdyby uczeń zagubił dane – proszę o kontakt z nauczycielem informatyki.