KAPSUŁA CZASU
22 czerwca 2022

KAPSUŁA CZASU

Z okazji 150-lecia Szkoły Podstawowej nr 72 postanowiliśmy przygotować dla potomnych skromną Kapsułę Czasu. Chcielibyśmy, żeby zajrzano do niej przy okazji kolejnych bardzo okrągłych urodzin naszej Szkoły, gdy stuknie jej lat 200.

Wszyscy goście festynu z 10 czerwca oraz gospodarze mogli podpisać się na specjalnym rulonie, prezentującym uczestników imprezy. Niektóre klasy wklejały swoje zdjęcia, uczniowie zapisywali pytania dla swoich wnuków (gdyż to zapewne oni odkopią kiedyś kapsułę), komentowano bieżące wydarzenia lub dzielono się życiowym doświadczeniem i przemyśleniami o nieco głębszym charakterze. Wpisywali się uczniowie, absolwenci, rodzice, dziadkowie, ciocie, wujkowie, znajomi, dawni i obecni nauczyciele i pracownicy szkoły.
Jeśli ktoś chciał przekazać więcej, można było też napisać list do potomnych.

Serdecznie wszystkim dziękujemy za udział w tej zabawie. Powstał bezcenny rulon, który prezentujemy na króciutkim filmiku.

Kapsuła Czasu zostanie zakopana w dniu zakończenia roku szkolnego 2021/2022.