Zajęć nauki pływania dzieci - projekt dofinansowany przez Gminę Miejską Kraków

Zajęć nauki pływania dzieci - projekt dofinansowany przez Gminę Miejską Kra
21 września 2021
Małopolskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej zaprasza na zajęcia nauki lub doskonalenia pływania dzieci, które prowadzone będą przez wykwalifikowanych instruktorów od 25 września 2021 r. (sobota). Miejsce zajęć: Międzyszkolny Basen Pływacki w Krakowie, ul. Fr. Nullo 23.

Szkoła Młodych Mediatorów

20 września 2021
W ubiegłym roku szkolnym 23 szkoły z Krakowa, w tym i nasza szkoła, przystąpiły do projektu, pt. „Szkoła Młodych Mediatorów”. Projekt realizowany jest w ramach Programu poprawy bezpieczeństwa dla miasta Krakowa na lata 2018-2021, pn. „Bezpieczny Kraków”, a wykonawcą projektu jest Fundacja Rodzina Plus.

Uczniowski Klub Sportowy "Wola Justowska"

20 września 2021
Dodatkowe zajęcia sportowe UKS Wola Justowska.

Bezpłatne konsultacje z psychologiem, adwokatem oraz specjalistą ds. niepełnosprawności

Bezpłatne konsultacje z psychologiem, adwokatem oraz specjalistą ds. niepełno
16 września 2021
Fundacja Avalon, która zajmuje się wsparciem osób z niepełnosprawnościami oraz obłożnie chorych, uruchomiła projekt Kompleksowego Centrum Poradniczego, wspieranego ze środków PFRON, w ramach którego zaprasza do skorzystania z bezpłatnych konsultacji ze specjalistami.

Kredkobranie - pomóż młodym na kresach!

14 września 2021
Zachęcamy wszystkich uczniów oraz rodziców do wsparcia akcji charytatywnej pt. „Kredkobranie”, organizowanej przez Samorząd Uczniowski.