Kolejne sukcesy w Zjeździe Kajakowym!
Nasi uczniowie z klasy 8b: Piotr Nalepa i Konrad Kulczycki sięgnęli po medale w Mistrzostwa Polski Młodzików w Zjeździe Kajakowym, które odbyły się 20 września w Krościenku!
Piotrek wywalczył 2x złoto w kategorii C1 i K1
Konrad zdobył srebro w kategorii C1
Obaj byli również członkami 3osobowych załóg w zjazdach drużynowych Młodzików, gdzie zajęli 4 miejsce!
Brawo Chłopaki! Brawo Rodzice!
@Krakowski Klub Kajakowy
@Polski Związek Kajakowy/Polish Canoe Federation
#wspieramymłodychzdolnych
Piotrek wywalczył 2x złoto w kategorii C1 i K1
Konrad zdobył srebro w kategorii C1
Obaj byli również członkami 3osobowych załóg w zjazdach drużynowych Młodzików, gdzie zajęli 4 miejsce!
Brawo Chłopaki! Brawo Rodzice!
@Krakowski Klub Kajakowy
@Polski Związek Kajakowy/Polish Canoe Federation
#wspieramymłodychzdolnych
Źródło:
Krakowski Klub Kajakowy




