Konkurs na najpiękniejszą ozdobę świąteczną!

Samorząd Uczniowski i Szkolny Klub Wolontariusza postanowiły połączyć siły i pod patronatem Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 72 ogłosić konkurs na „Najpiękniejszą ozdobę świąteczną”.

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać ozdobę świąteczną – bombkę, łańcuch, aniołka, gwiazdę, mikołajka, bałwanka, stroik świąteczny, choinkę itp. Ozdoba ma być formą przestrzenną.

Prace konkursowe mogą być wykonane dowolną techniką z możliwością zastosowania techniki mieszanej.

Do wykonania ozdoby należy użyć materiałów naturalnych: papieru, słomy, szyszek, suszonych owoców, sznurka, różnego rodzaju ziaren, a także makaronu, masy solnej oraz materiałów recyklingowych itp.

Prosimy o ograniczenie plastiku, bo przecież wszyscy dbamy o naszą planetę :) Niewskazane jest także wykorzystywanie gotowych elementów innych niż np. podstawa stroika, bombki, czy choinki.

Każda praca musi być podpisana (imię, nazwisko, klasa, szkoła).
Prace oceniane będą w trzech kategoriach: klas I – III, IV – VI oraz VII – VIII.

Konkurs trwa od 6 do 27 listopada 2023 r.
Gotowe prace należy oddać opiekunom Samorządu Uczniowskiego lub Szkolnego Klubu Wolontariusza .
Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 30 listopada.

Prace konkursowe zostaną przekazane Fundacji Człowiek dla Zwierząt, która następnie wystawi je na sprzedaż na Targach Bożonarodzeniowych w Krakowie (na Rynku Podgórskim oraz na Rynku Głównym). Cała kwota ze sprzedanych ozdób zostanie przekazana na wsparcie podopiecznych fundacji.

Poczuj magię Świąt i pomóż zwierzakom!
Zapraszamy do udziału w konkursie!

Pani Dyrektor, Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego i Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariusza

and%20happy%20new%20year