Konkursu międzyszkolny pt. ”Portret ulubionej postaci z bajki lub opowiadania”

Konkursu międzyszkolny pt. ”Portret ulubionej postaci z bajki lub opowiadania”

Cel konkursu:
· Rozwijanie zainteresowań plastycznych,
· Stworzenie uczestnikom możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych,
· Rozwijanie wrażliwości estetycznej.
· Przypomnienie zasad rysunku.

Warunki uczestnictwa:
- Konkurs skierowany jest do uczniów klas 1-8 Szkół Podstawowych z Krakowa.
- Każdy uczestnik może zgłosić jedną pracę w formacie nie większym niż A4, która będzie przedstawiała porter postaci z bajki lub opowiadania.
- Praca może być wykonana techniką dowolną (płaską)
- Podczas oceniania zgłoszonych na konkurs prac będzie brana pod uwagę: tematyka, estetyka i pomysłowość.
- Gotową pracę wraz z oświadczeniem należy przesłać na adres: Szkoła Podstawowa nr 72, al. Modrzewiowa 23, 30-224 Kraków, z dopiskiem: Biblioteka szkolna
- Praca powinna być opisana imieniem i nazwiskiem autora i opiekuna oraz nazwą szkoły.
- Ostateczny termin przesyłania prac: 15.04.2024r. (poniedziałek)
- Ogłoszenie wyników konkursu: 19.04.2024r. (piątek) na stronie internetowej szkoły i na Facebooku szkolnym.
- Laureaci konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody.
- Przesłanie pracy konkursowej jest równoznaczne ze zgodą rodzica/opiekuna prawnego na przetwarzanie danych osobowych oraz udostępnienie danych osobowych w celach publikowania wyników i pracy konkursowej na Facebooku szkolnym lub stronie internetowej szkoły).
- Prace zostaną zaprezentowane na wystawie w naszej szkole.

Życzymy Powodzenia!
Zapraszam do uczestniczenia w konkursie!

Konkurs%20mi%C4%99dzyszkolny%20