LOGO klasy 7c – zgrany zespół!

Uczniowie klasy 7c podczas zajęć z wychowawcą pracowali nad stworzeniem własnego LOGO klasowego. Tematem lekcji było: „Zgrany zespół – współpraca, odpowiedzialność i umiejętność osiągania wspólnych celów”.
 
Zadaniem uczniów, podzielonych na zespoły, było:
- wybrać trzy słowa, które najlepiej opisują klasę,
- zaproponować maskotkę symbolizującą ich grupę,
- wskazać kategorię, w której czują się „niepokonani”.

Podczas burzy mózgów pojawiło się wiele kreatywnych pomysłów. Wśród propozycji maskotek znalazły się m.in.: słoń – symbol mądrości, siły i lojalności, ślimak – uosabiający wytrwałość i konsekwencję w dążeniu do celu oraz szympans – pełen energii, ekspresji i umiejętności współpracy.
 
Uczniowie zgodnie podkreślali, że są inteligentni, pełni energii i bardzo ekspresyjni – w klasie 7c zawsze dużo się dzieje!
Wśród kategorii, w których nie mają sobie równych, pojawiły się m.in. język angielski oraz koszykówka.
 
Na zakończenie zajęć uczniowie rozmawiali o tym, co było łatwe, a co trudne w pracy zespołowej i jakie umiejętności pomogły im osiągnąć wspólne cele.

Efektem lekcji są wyjątkowe projekty LOGO klasy 7c, które doskonale pokazują, że tworzą oni zgraną drużynę!

Galeria