Mistrzostwa Krakowa w pływaniu dziewcząt i chłopców

W minionym tygodniu we wtorek i czwartek (14 i 16.11.) odbyły się Mistrzostwa Krakowa w pływaniu dziewcząt i chłopców. Uczniowie startowali w dwóch kategoriach wiekowych: kat. klasy 7-8 i młodsi. Starty odbywały się na dystansie 50 m w konkurencjach indywidualnych oraz 6x25m i 6x50m w sztafetach.

Nasze reprezentacje musiały konkurować ze szkołami sportowymi i uczniami klas pływackich, pływającymi 10 godzin tygodniowo w ramach zajęć WF. Łatwo nie było, a mimo to nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze w gronie ponad 300 pływaków i pływaczek!

Najwyższe miejsce naszej reprezentacji to 4 miejsce sztafety 6x25 m naszych dziewcząt. Ogromny sukces, biorąc pod uwagę fakt, że przed nami na mecie zameldowały się wyłącznie zawodniczki klas pływackich.

Gratulacje dla wszystkich naszych reprezentantów i reprezentantek :)
Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji wyjazdu oraz piękne zdjęcia.

Więcej zdjęć na Naszym FB https://www.facebook.com/sp72krakow