Moc bezpłatnych atrakcji na koniec lata dzięki współpracy z UNICEF
26 sierpnia 2022

Moc bezpłatnych atrakcji na koniec lata dzięki współpracy z UNICEF

Szanowni Państwo,

„Kraków wspólnie” to projekt fundacji Internationaler Bund Polska realizowany we współpracy z Wydziałem Edukacji UMK i finansowany przez Fundusz Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci (UNICEF).

Wakacje to czas, w którym warto się poznać z najbliższymi sąsiadami, rówieśnikami i osobami o podobnych zainteresowaniach. Zapraszamy na bezpłatne warsztaty artystyczne, zajęcia sportowe, warsztaty komputerowe , programowania gier, kreatywne, przedsiębiorczości oraz wspólne zwiedzanie i odkrywanie atrakcji Krakowa. Wszystkie aktywności przygotowały krakowskie muzea, teatry, uczelnie, ośrodki kultury i kluby sportowe.

Pełna i aktualizowana na bieżąco lista zajęć dostępna jest w tym miejscu: https://ib-polska.pl/unicef/lato-w-miescie-2/

Zajęcia są bezpłatne, wymagają tylko uprzedniego zapisania się na stronach organizatorów. Oferta jest kierowana do wszystkich dzieci, jednak organizatorzy wymagają udziału określonego odsetka dzieci-uchodźców z Ukrainy. Dlatego uprzejmie proszę o przekazanie informacji na temat oferty zwłaszcza rodzicom uczniów pochodzących z Ukrainy, którzy przed rozpoczęciem roku chcieliby wziąć udział w spotkaniach, mających bardzo wartościowy walor integracyjny.

Dariusz Domajewski
Zastępca Dyrektora Wydziału