prelekcje-warsztaty ONLINE na temat Technik Skutecznej Nauki
05 maja 2022

prelekcje-warsztaty ONLINE na temat Technik Skutecznej Nauki

W naszej skzole planowane są prelekcje-warsztaty ONLINE, na temat Technik Skutecznej Nauki.
Będzie je prowadził nauczyciel-konsultant Polskiej Uniwersyteckiej Szkoły Kształcenia Indywidualnego, która od ponad 18 lat, organizuje kursy na terenie całego kraju.

Informacje o placówce są dostępne na stronie https://uski-polska.edu.pl/ Dodatkowych informacji można uzyskać również pod nr tel. 502095560.

W przypadku zainteresowania się uczestnictwem w bezpłatnej, warsztatowej lekcji z rodzicami (online lub osobistej), uczeń, poprzez specjalny formularz, będzie poproszony o podanie swojego imienia (bez nazwiska – z uwagi na RODO) oraz numeru kontaktowego do rodzica lub prawnego opiekuna a pracownicy USKI będą w ciągu kilku tygodni, dzwonili na wskazane numery do rodziców aby umówić się na tę bezpłatną lekcję.
Jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na podanie numeru kontaktowego, proszę przekazać dziecku, aby po prelekcji nie podawało tegoż numeru.

Na spotkaniu pracownik USKI pokaże 1-2 ćwiczenia, które ułatwiają naukę i krótko opowie o samym skutecznym uczeniu się. Programy pomagają w skutecznym i szybkim zapamiętywaniu informacji, uczą sprawnego czytania ze zrozumieniem oraz koncentracji i umiejętności sporządzania notatek.

Bardziej szczegółowe informacje, dla zainteresowanych, będą udzielane podczas wspomnianych lekcji warsztatowych. GWARANTUJEMY, ŻE NA INDYWIDUALNEJ LEKCJI WARSZTATOWEJ DZIECKO NAUCZY SIĘ PRZYNAJMNIEJ JEDNEJ TECHNIKI, KTÓRĄ BĘDZIE MÓGŁ WYKORZYSTAĆ DO SKUTECZNEGO ZAPAMIĘTYWANIA WIEDZY SZKOLNEJ.

Z poważaniem, Dyrektor Regionalny
Mieczysław Majerski