Szkolna eSkarbonka - zostało ostatnie 5 dni do 29 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Szkoła Podstawowa nr 72 w Krakowie gra z Fundacją WOŚP już po raz trzeci!
18 grudnia 2020

Szanowni Państwo,
Drodzy Rodzice i Uczniowie,

Wiemy, że „Pomaganie jest dziecinnie proste", chwyciliśmy już „Wiatr w żagle”, a teraz kolej na „Finał z głową”!

To hasło przewodnie tegorocznej 29. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Fundacja,  po raz drugi będzie zbierać pieniądze na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Szkoła Podstawowa nr 72 w Krakowie gra z Fundacją WOŚP już po raz trzeci!

W poprzednich latach, wspólnymi siłami zebraliśmy:
27 Finał WOŚP – 10 201,12 zł
28 Finał WOŚP – 21 473,03 zł

W tym roku również zwracamy się do wszystkich Państwa o wsparcie akcji.

Pandemia pokrzyżowała wiele planów, w tym i Nasze, związane z organizacją akcji wspierającej działalność Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Jednak, pomimo napotkanych trudności, chcemy pozostać zgodni z ideą dobroczynności, którą staramy się wpajać Naszym uczniom.

W tym roku organizujemy internetową zbiórkę pieniędzy na szczytny cel Fundacji.
Zdajemy sobie sprawę, że rok 2020 pozostanie w pamięci każdego z Nas jako dość trudny, niosący za sobą wiele wyzwań. Sprawmy razem, aby rok 2021 rozpoczął się z przytupem i przyniósł wiele dobrego!
Czyńmy dobro wspólnymi siłami! Grajmy z orkiestrą z głową i wielką radością!

e-puszka Szkoły Podstawowej nr 72 http://eskarbonka.wosp.org.pl/7n7hp8

Wpłat na eSkarbonki można dokonywać do poniedziałku 1 lutego 2021 r., do północy.
29. Finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia 2021 roku (niedziela).

Z wyrazami szacunku,
Koordynatorzy akcji: Kinga Bajołek i Tomasz Wrona