Szkolna Biblioteka ogłasza konkurs: "Przyłapani na czytaniu"

Zrób sobie zdjęcie z książką i przynieś je do biblioteki szkolnej lub prześlij je na adres mailowy: biblioteka@sp72krakow.pl
W temacie wiadomości proszę wpisać: konkurs biblioteczny, a w treści maila proszę zamieścić: imię, nazwisko oraz klasę. Konkurs trwa do 18.03.2024r. do 15.04.2024r.

Konkurs polega na wykonaniu fotografii, której tematem jest osoba „przyłapana” na czytaniu książki, czyli zdjęcie powinno być ciekawe i niekonwencjonalne.

Do konkursu mogą być zgłoszone 2 zdjęcia jednego autora w formie elektronicznej z rozszerzeniem JPG.
Prace będą oceniane w trzech kategoriach: I-III     IV-VI    VII-VIII

Laureaci trzech pierwszych miejsc w każdej kategorii otrzymają nagrody rzeczowe.

Fotografie wykonane na konkurs zostaną zaprezentowane na specjalnej wystawie w bibliotece Szkoły Podstawowej nr 72 w Krakowie.

Życzymy powodzenia!
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Przy%C5%82apani%20na%20czytaniu%20