Sztafetowe Biegi Przełajowe – Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Sztafetowe Biegi Przełajowe – Igrzyska Młodzieży Szkolnej!
 
Nasze reprezentacje spisały się znakomicie!  
Dziewczęta zajęły 7. miejsce
Chłopcy wywalczyli 6. miejsce
 
W zawodach wzięło udział około 50 szkół, więc to naprawdę świetny wynik i powód do dumy!  
Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodniczek i zawodników za walkę, zaangażowanie i sportowego ducha!
 
Gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły! 

Galeria