Sztafetowe Biegi Przełajowe – Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Sztafetowe Biegi Przełajowe – Igrzyska Młodzieży Szkolnej!
Nasze reprezentacje spisały się znakomicie!
Dziewczęta zajęły 7. miejsce
Chłopcy wywalczyli 6. miejsce
W zawodach wzięło udział około 50 szkół, więc to naprawdę świetny wynik i powód do dumy!
Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodniczek i zawodników za walkę, zaangażowanie i sportowego ducha!
Gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły!




