13 października 2023 r. uczniowie klas 4-8 naszej szkoły uczcili obchody Dnia Edukacji Narodowej


13 października 2023 r. uczniowie klas 4-8 naszej szkoły uczcili obchody Dnia Edukacji Narodowej.
 
Podczas akademii upamiętniającej 250. rocznicę utworzenia KEN mieli okazję z sentymentem i uśmiechem zgłębić dobrze im znane szkolne sytuacje, które zostały przedstawione w programie artystycznym przygotowanym przez klasę 6c.
 
Dopełnieniem przedstawienia był występ wokalny uczniów klas piątych i szóstych, a cała uroczystość stała się doskonałą okazją do tego, by Samorząd Uczniowski w imieniu wszystkich wychowanków złożył Dyrekcji szkoły, Nauczycielom oraz Pracownikom obsługi najserdeczniejsze życzenia oraz podziękował im za trud codziennej pracy, okazywane serce i wkład w nauczanie oraz wychowanie.
 

Galeria